امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

ابتکارات سپاه دلیل انفعال رژیم صهیونیستی است

کد خبر : 573
تعداد بازدید : 634 نمایش
تاریخ انتشار : ۶ مرداد ,۱۳۹۳
امام جمعه بناب گفت: انفعال و انزوای رژیم منحوس صهیونیستی و عقیم ماندن نقشه های غرب و آمریکا در سوریه، از برکات ولایت و نتیجه ابتکارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی در جمع مسوولان و قشرهای مختلف مردم بناب بمناسبت گرامیداشت سوم شعبان، سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار داشت: نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید با اقتدا به ولایت و رهبری جز کسب رضایت الهی به چیز دیگری فکر نکنند و  با تاسی به امام حسین (ع) برای اعتلای دین و زنده نگه داشتن اسلام از تمام امورات دنیوی گذر کنند.

وی با بیان اینکه این نهاد مقدس تاکنون امتحانات سختی را پشت سر گذاشته و قله های رفیعی را فتح و دستاوردهای بزرگی را نصیب نظام کرده، ابراز داشت: انفعال و انزوا امروز اسرائیل غاصب با آن همه هیمنه و عقیم ماندن ترفندهای غرب و آمریکا در سوریه، از برکات ولایت و ابتکارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

امام جمعه بناب تصریح کرد: اگر انقلاب نبود و جمهوری اسلامی بر مسند ولایت تکیه نمی زد، امروز اسرائیل کنار فرات بود و تمام منطقه را به اسارات خود در آورده بود چرا که به فرموده امام راحل (ره) “انقلاب ما انفجار نور بود” و تمام ملت ها را از خواب غفلت بیدارکرد.

حجت الاسلام باقری بنابی در تشریح این موضوع خاطر نشان شد: نمونه واضح تاثیر انقلاب اسلامی ایران در منطقه، موضوع سوریه است که با وجود توطئه های فراوان رژیم جعلی اسراییل وغرب به سرکردگی آمریکا نتوانستند در این کشور کاری از پیش ببرند و دولت قانونی آن امروز همچنان پابرجاست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بناب با بیان اینکه وعده های الهی یکی پس از دیگری درحال تحقق است، اظهار کرد: بر اساس وعده های قطعی قرآن پیروزی مسلمانان حتمی است ولی به شرط اینکه صبر پیشه کرده و ایمان و تقوا را در خود تقویت کنیم و هر قدر بی تقوایی و بی بند و باری از طرف ما بیشتر باشد، لطف خداوندی نیز از ما کاسته خواهد شد و این اصل را نباید فراموش کرد.