امروز : سه شنبه ۰۳ بهم ۱۳۹۶

ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر باقری بنابی: نگاه هیأت رئیسه نگاه برابر و حفظ حقوق همه نمایندگان است

کد خبر : 936
تعداد بازدید : 808 نمایش
تاریخ انتشار : ۵ شهریور ,۱۳۹۳

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نگاه هیأت رئیسه نگاه برابر و حفظ حقوق همه نمایندگان است گفت: هیأت رئیسه بنا بر قطع میکروفون همکاران ندارد و خود این عزیزان باید زمان تعیین شده را رعایت کنند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد باقری بناب در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۵ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: تذکر اول بنده به برخی از اعضای هیأت رئیسه مجلس است که مراقب باشند حق الناس را رعایت کنند.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از همکاران محدوده زمانی تعیین شده برای بیان مطالب خود را رعایت نمی کنند و هیأت رئیسه به این افراد تذکر جدی نمی دهند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد:‌ تذکر بعدی بنده به برخی از همکاران است که تقوای الهی پیشه و شأن مجلس را رعایت کنند، این گونه صحبت کردن در شأن مجلس نیست و متولی باید شأن امامزاده را حفظ کند.
وی در ادامه خطاب به وزیر نیرو تذکر داد و گفت: آقای چیت چیان به داد و فریاد روستاییان که با مشکل کم آبی روبرو هستند برسید.
باقری بناب در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص پایین بودن قیمت محصولات کشاورزی گفت: برخی از کشاورزان به علت پایین بودن قیمت ها محصولات خود را رها کردند و دولت تدبیر و امید باید به منظور حل این مشکل برای سال آینده تدبیر ویژه ای اتخاذ کند.
این نماینده مردم در مجلس نهم به آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در احداث کمربندی شرقی بناب تذکر داد و گفت: به علت وقفه در احداث این کمربندی افراد بسیاری جان خود را از دست داده و یا مجروح شده اند.
گفتنی است حسن ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر این نماینده در خصوص حفظ حق الناس و حقوق نمایندگان توضیح داد: نگاه اعضای هیأت رئیسه مجلس نگاه برابر و حفظ حقوق همه همکاران است.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: هیأت رئیسه بر قطع میکروفون همکاران بنا ندارد و خود این عزیزان باید زمان تعیین شده برای ایراد سخنان خود را رعایت کنند./

برچسب ها :