امروز : سه شنبه ۰۳ بهم ۱۳۹۶

اذعان دبیر شورای نگهبان در خصوص وجود خرید و فروش رای

کد خبر : 2261
تعداد بازدید : 546 نمایش
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ,۱۳۹۵

 

بسم الله الرحمن الرحیم
خدای قادر ومتعال را شاکریم که بعد از پنج ماه ازجمعه سیاه بناب دبیر محترم شورای نگهبان اقرارکردند که خرید وفروش ارا اتفاق افتاده واین نبود مگر اینکه نامه ها وطومارها وسخنرانی های که در اواخر مجلس قبل ایراد شد واین اعتراف را بفال نیک میگیریم وامیدوارم این خون دل خوردنهای پنج ماه گذشته توسط مردم مظلوم شهرستان بناب ببار بنشیند تا اقایان تهران نشین چاره ای برای این سم مهلک دموکراسی بیاندیشند. دوباره بخشی از مصاحبه دبیرمحترم شورای نگهبان را مرور میکنیم :
انتقاد آیت الله جنتی از رایج شدن خرید آرا در انتخابات

– یکی از مشکلات ما این است که خرید آرا در حال رایج شدن است و مجلس شورای اسلامی مرکزی برای سرمایه‌داران و پول‌داران می‌شود.

– بنا داریم بیشتر با آقای لاریجانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی جلساتی داشته باشیم تا همدیگر را بهتر درک کنیم.

– دقت کنیم تا اگر اشکالاتی در گذشته وجود داشت، این اشکالات برطرف شود. در گذشته اشکالات زیادی بوده و اشتباهاتی صورت می‌گرفته و برخی اوقات گزارش هایی می آمده که درست نبوده و در گزارش دقت نشده است.

– هم در احراز صلاحیت‌ها و هم در بحث اجرا و روز رأی‌گیری به ویژه مساله خرید آرا اشکالاتی وجود داشت. متاسفانه یکی از مشکلات ما این است که خرید آرا در حال رایج شدن است و همین مسئله باعث می‌شود مجلس شورای اسلامی مرکزی برای سرمایه‌داران و پول‌داران می شود. یعنی هر کسی پول بیشتری دارد می تواند مجلس برود/ دوازدهم مرداد ماه هزارسیصد نودوپنج خورشیدی
telegram.me/reza_bonabi

برچسب ها :