امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

استکبار در برابر عظمت ایران درمانده‌ شده است

کد خبر : 425
تعداد بازدید : 591 نمایش
تاریخ انتشار : ۵ مرداد ,۱۳۹۳
امام جمعه بناب:
استکبار در برابر عظمت ایران درمانده‌ شده است

امام جمعه بناب گفت: امروز آمریکا، اسرائیل و انگلیس در برابر عظمت جمهوری اسلامی ایران درمانده‌ شده و این نظام آنها را به قدری آشفته کرده که نمی‌توانند عوامل خود در کشورهای منطقه را نگه دارند

حجت‌الاسلام شیخ‌مصطفی باقری‌بنابی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولان شهرستان و فرماندار بناب اظهار کرد: طاغوت و تمام قدرت‌های شیطانی سعی کردند علما و حوزه‌های علمیه دینی را از این نظام بگیرند، ولی نتوانستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب سپس با بیان اینکه مردم همچنان اسیر و شیفته اسلام هستند، گفت: ملت ضمن مقاومت در برابر تمام توطئه‌ها پشت سر نظام و رهبری حرکت کردند بنابراین هرگونه خدمت و تلاش برای این ملت بزرگ‌ترین عبادت است، مردمی که هشت سال بی‌منت جنگ را اداره کردند.

وی اظهار کرد: هر کس به سوی این ملت دست خیانت دراز کرده، خداوند وی را ذلیل کرده است.

امام جمعه بناب تصریح کرد: امروز آمریکا، اسرائیل و انگلیس در برابر عظمت جمهوری اسلامی ایران درمانده‌اند و این نظام آنها را به قدری آشفته کرده که نمی‌توانند عوامل خود در کشورهای منطقه را نگه دارند.

باقری‌بنابی خاطرنشان کرد: این پیروزی‌ها مرهون شجاعت و مقاومت مقام معظم رهبری است و این نظام همچنان بالند‌ه‌تر از قبل به مسیر خود ادامه داده و ادامه خواهد یافت.