امروز : سه شنبه ۰۳ بهم ۱۳۹۶

وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان بناب اسفبار است

کد خبر : 1401
تعداد بازدید : 675 نمایش
تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ,۱۳۹۴

حاج شیخ رضا باقری بنابی نماینده ی مردم فهیم شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از خیریربا وجود اینکه شهرستان بناب از لحاظ صادرات محصولات غیرنفتی، تعداد دانشجو و سایر بخش‌ها جزو اولین‌ها بوده و مقام‌های برتر را در سطح منطقه داراست، ولی در بخش فضاهای آموزشی متأسفانه این رتبه را نداریم.

IMG_84108
حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی  در چهارمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز شهرستان بناب با اسفبار خواندن وضعیت فضاهای آموزشی در این شهرستان اظهار داشت: تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته در این خصوص کافی نیست و حل مشکلات فضاهای آموزشی در بناب یک عزم ملی و مطالبه جدی را می‌طلبد.
وی با بیان اینکه در گذشته در خصوص فضاهای آموزشی برای آموزش و پرورش بناب وقت نگذاشته‌اند؛ افزود: اگر در سال‌های گذشته حداقل پنج مدرسه بازسازی و تحویل آموزش و پرورش بناب می‌شد، الآن شاهد این وضعیت اسف‌بار در بناب نبودیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سر و سامان دادن به وضعیت فعلی فضای آموزشی در بناب ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد؛ گفت: قطعاً تکمیل و بازسازی مدارس مخروبه در بناب از توان دولت خارج است و باید خیران پای کار بیایند و شهرستان بناب را از لحاظ وضعیت فضاهای آموزشی بهبود دهند و دیدن این شرایط برای ما سخت و سنگین است.

4345

وی افزود: باید تلاش کنیم با مساعدت خیران مدرسه‌ساز با احداث مدارس مناسب فضا را برای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان فراهم کنیم.
این نماینده مجلس تصریح کرد: شهرستان بناب در خیلی از بخش‌ها جزو شهر اولین‌هاست که امیدواریم با احداث فضاهای جدید آموزشی در این زمینه نیز جزو اولین‌ها باشیم.

 

برچسب ها :