امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

افتتاح مرکز بازپروری و ترک اعتیاد بناب با هزینه یک میلیاردی خیران

کد خبر : 1759
تعداد بازدید : 578 نمایش
تاریخ انتشار : ۸ تیر ,۱۳۹۴

مرکز بازپروری و کمپ ترک اعتیاد شهرستان بناب آذربایجان شرقی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز بازپروری و کمپ ترک اعتیاد شهرستان بناب که توسط خیران و فعالان اجتماعی ساخته شده است، دوشنبه با حضور مشاور عالی استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، جمعی از مسئولان و اهالی شهرستان افتتاح شد.

مرکز بازپروری و کمپ ترک اعتیاد شهرستان بناب در زمینی به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۸۰۰ متر مربع با دارا بودن اتاق های مشاوره، ورزش و استراحت احداث شده و جهت تکمیل آن بالغ بر یک میلیارد ریال از سوی خیرین هزینه شده و دارای ۱۴۵ نفر ظرفیت بوده و در حال حاضر برای نگهداری ۷۰ نفر مجوز صادر شده است.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به لزوم بازبینی در قوانین مرتبط با حوزه مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: باید با افرادی که بعنوان توزیع کننده مواد مخدر فعالیت می کنند، بشدت برخورد شود و در این میان مسوولانی نیز که در دستگاه های مختلف قوانین را بدرستی اجرا نمی کنند، باید مورد بازخواست جدی قرار گیرند.

حجت الاسلام محمد باقری بنابی ضعف و نقص در قوانین را مهمترین مانع موجود در مسیر مبارزه با پدیده خانمان سوز اعتیاز و مواد افیونی برشمرد.IMG_9493 IMG_9500