امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

انتقاد از عدم حل مشکل احداث شهرک گلخانه‌ای بناب

کد خبر : 2179
تعداد بازدید : 746 نمایش
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ,۱۳۹۴

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم حل مشکل احداث شهرک گلخانه‌ای بناب، گفت: به دلیل عدم تخصیص به موقع اعتبارات پل روگذر میدان معلم بناب به پل انتخاباتی تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس: پل روگذر میدان معلم بناب به پل انتخاباتی تبدیل شده است/انتقاد از عدم حل مشکل احداث شهرک گلخانه‌ای بناب

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی امشب در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان آذربایجان‌شرقی و کمیته برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شورای اسلامی شهر بناب و شهردار به خاطر ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی در بناب اظهار داشت: نزدیک به ۳۰۰ واحد مسکونی در این مناطق تخریب و مورد بازسازی قرار گرفتند که کار کوچکی نبود.

وی با انتقاد از اجرای طرح مسدود کردن چاه‌های کشاورزی غیرمجاز در این شهرستان تصریح کرد: حکم‌هایی در این خصوص صادر شده‌اند که به نوعی توهین به مردم و توهین به کشاورزان است.
IMG_1741

IMG_1824
نماینده مردم بناب در مجلس گفت: شهرستان بناب دارای ۲۰ هزار هکتار اراضی آبی است که هنوز توانسته‌ایم حدود یک هزار هکتار از آن را آبیاری قطره‌ای کنیم، یعنی ۵ درصد و هنوز ۹۵ درصد آن باقی مانده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با وجود اینکه اجرای این طرح برای ۸۰ نفر صورت گرفته، ولی استرس آن برای ۸ هزار نفر شامل شده است.

باقری‌بنابی ادامه داد: به اعتقاد بنده در مورد چاه‌های غیرمجاز کشاورزی بناب اگر مردم مقصرند، آنها را به دادگاه معرفی می‌کنیم اما به نظر بنده در کنار آن باید حداقل برخی مدیران وقت امور آب را نیز که باعث حفر این چاه‌های کشاورزی شده‌اند به دستگاه قضایی معرفی شوند.

وی سپس به برنامه‌های دولت در بحث سرمایه‌گذاری بعد از پساتحریم اشاره کرد و خواستار معرفی سرمایه‌گذاران بنام برای اجرای پروژه‌های مختلف در این شهرستان شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم حل مشکل احداث شهرک گلخانه‌ای بناب طی سال‌های اخیر گفت: متأسفانه به علت عدم تخصیص به موقع اعتبارات پل روگذر میدان معلم بناب به پل انتخاباتی تبدیل شده است که امیدواریم در اسرع وقت نسبت به تکمیل آن تسریع شود.

برچسب ها :