امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

انتقاد شدید نماینده بناب از ایجاد اتاق شایعه توسط کاندیدای خاص

کد خبر : 2210
تعداد بازدید : 1,908 نمایش
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ,۱۳۹۴

نماینده بناب شامگاه دیشب در جلسه هم اندیشی راجع به مسایل منطقه که در منزل حاج محمود جباری تشکیل شده بود از   ایجاد اتاق شایعه از سالهای پیش در شهر اظهار تاسف کرد.

 

photo_2016-02-16_01-30-21

حجت الاسلام محمد باقری بنابی با انتقاد از برخی افراد که برای پیروزی در انتخابات اقدام به ایجاد اتاق های شایعه می کنند افزود: این افراد بدانند پیروزی که با تخریب بدست بیاید پیروزی نیست و یقینا روزی تاوان عمل خود را خواهند دید.

ایشان با اشاره به آیه و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین یادآور شدند: این ها هر مکری می خواهند بکنند که مکرشان به خودشان برخواهد گشت.

این نماینده مجلس نهم افزود: ما مطلع بودیم افراد اتاق شایعه از دو سال پیش دنبال فتنه بودند و برای نیل به اهداف خود از دو سال پیش توسط شخصی که ام الفتنه بناب می باشد بارها سراغ آقای دکتر صدیقی رفته و ایشان را ترغیب به حضور در انتخابات کردند. وی خاطر نشان کرد: این افراد دنبال آن بودند که اگر دکتر صدیقی شرکت کند و اگر تایید صلاحیت نگرفت شایعه می کنیم که امام جمعه و نماینده او را رد صلاحیت کرده اند و اگر تایید بشود ، در رقابت بین دکتر صدیقی و نماینده فعلی که اکثر رای آنها از یک سبد می باشد کاندید مورد نظر ما پیروز خواهد بود.

حجت الاسلام باقری گفت: اگر ما قدرت نفوذ در شورای نگهبان را داشتیم برادر خود حجت الاسلام شیخ محمد حسین باقری را که کاندیدای مجلس خبرگان رهبری بود را تایید صلاحیت می کردیم و یا کاندیدای دیگر که الان در صحنه بود را رد می کردیم چرا که اعتقاد ما بر آن است خطر کاندیدای فعلی برای بناب بسیار زیاد می باشد.

ایشان افزودند: من بارها در جلسات خصوصی به اقای دکتر صدیقی گفته بودم که اگر ایشان قصد کاندیداتوری داشته باشند بنده حضور نخواهم داشت و ما به هیچ عنوان حرمت و جایگاه ایشان را خدشه دار نکرده بودیم و بلکه نهایت احترام را به ایشان کرده بودیم.

این کاندیدای مجلس دهم با انتقاد شدید از اتاق شایعه افزود: این کارها به خاطر اعتقاد ضعیف به مبدا و معاد و خدای تبارک و تعالی می باشد.

نماینده بناب بار دیگر به وعده انتخاباتی خود که صداقت با مردم و عئم ترجیح منفعت عمومی و شهر و منطقه بر منفعت شخص خاص تاکید دارد.