امروز : چهارشنبه ۰۲ اسف ۱۳۹۶

باقری بنابی خبر داد: تشکیل نخستین شهرداری شبانه روزی کشور در بناب

کد خبر : 490
تعداد بازدید : 615 نمایش
تاریخ انتشار : ۵ مرداد ,۱۳۹۳
نماینده مردم بناب در مجلس از تشکیل شهرداری شبانه‌روزی در این شهر خبر داد و گفت: وزیر کشور و استاندار آذربایجان شرقی با حمایت از شهرداری شبانه روزی بناب می توانند زمینه تشکیل شهرداری های شبانه روزی در تمامی شهرها را فراهم کنند.

محمد باقری بنابی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، افزود: با تلاش شورای شهر و شهردار جدید شهردار جدید این شهر، شهرداری شبانه روزی بناب به عنوان نخستین شهرداری شبانه روزی کشور تشکیل شده که برای این کار از ظرفیت منابع انسانی مازاد شهرداری این شهر استفاده شده است.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، با تقدیر از تشکیل شهرداری شبانه روزی در شهر بناب، گفت: در حال حاضر با تشکیل شهرداری شبانه روزی در شهر بناب تمامی شهروندان این شهر می توانند کارهای اداری خود را در زمینه های مختلف مانند، اخذ پروانه های ساختمانی تا ساعت ۲۴ انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: شهرداری شبانه روزی بناب می تواند الگوی خوبی برای تمامی شهرهای کشور باشد؛ از وزیر کشور و استاندار آذربایجان شرقی می خواهم که از این موضوع حمایت کنند تا خدمت رسانی به مردم تسهیل شود.

باقری بنابی با تاکید بر شفاف سازی در اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه از سوی مسئولان تصریح کرد: با وجودی که دولت اعلام کرده شیب افزایش قیمت حامل های انرژی در مرحله دوم ملایم است اما مسئولان باید تدبیری برای گرانی های ناشی از این کار اتخاذ کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در اجرای مرحله دوم هدفمندی باید نظارت های تمامی دستگاه های نظارتی موثر باشد و از افزایش قیمت ها در عمل جلوگیری شود.