امروز : یکشنبه ۲۷ اسف ۱۳۹۶

بناب بزودی منطقه آزاد تجاری صنعتی می شود

کد خبر : 1240
تعداد بازدید : 2,184 نمایش
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ,۱۳۹۳

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ‌بناب در آذربایجان‌شرقی از جمله شهرستان‌هایی است که زمینه‌های ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در آن مهیاست و امیدواریم به زودی با تصویب آن شاهد راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی بناب باشیم.

IMG_7356

حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی شامگاه امروز در آیین افتتاح اداره گمرک بناب که با حضور مسعود کرباسیان معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرکات کشور، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان کشور به ویژه رئیس کل گمرکات کشور به خاطر ایجاد گمرک در بناب اظهار داشت: زمینه صادرات مهیا شد و از مسئولان می‌خواهیم زمینه واردات کالا در این گمرک را نیز فراهم آورند. وی با تأکید بر تسهیل در امور صادرکنندگان و واردکنندگان کالا در کشور اظهار امیدواری کرد تا پایان امسال شاهد راه‌اندازی اتاق بازرگانی در شهرستان بناب باشیم.

IMG_7406

باقری‌بنابی افزود: این شهرستان دارای ۱۴۰ کارت بازرگانی است، از این رو ایجاد اتاق بازرگانی در این شهرستان از ضروریات است. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث اقتصادی آینده روشنی برای کشور ترسیم می‌شود؛ گفت: شهرستان بناب در آذربایجان شرقی از جمله شهرستان‌هایی است که زمینه‌های ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در آن مهیاست و امیدواریم به زودی با تصویب آن شاهد راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی بناب باشیم.

 

برچسب ها :