امروز : سه شنبه ۰۳ بهم ۱۳۹۶

تعلل پیش آمده در انتقال پلیس راه بناب به هیچ وجه قابل قبول نیست

کد خبر : 1674
تعداد بازدید : 735 نمایش
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ,۱۳۹۴

حاج شیخ رضا باقری بنابی نماینده ی مردم فهیم بناب در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در جلسه مشترک کارگروه حمل و نقل و شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بناب با انتقاد از پیچیدگی و گره‌خوردن موضوع انتقال ساختمان پلیس‌راه بناب به محل جدید اظهار کرد: موضوع انتقال این ساختمان به خارج از شهر جزو مصوبات سفرهای استانی دولت دهم بوده است که این مصوبه نیز مثل دیگر مصوبات رئیس‌جمهور وقت با مشکل مواجه شده است.

وی افزود: متأسفانه واقعیت این است که این جلسات فرسایشی شده و با وجود اینکه مسئولان شهرستان و پلیس‌راه استان آذربایجان‌شرقی برای انتقال ساختمان پلیس‌راه هماهنگ و مصمم هستند، تأخیر و عدم اجرای این مصوبه هیچ معنا و مفهومی ندارد.

File0224 File0218 File0216

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تشکیل حداقل پنج جلسه هماهنگی و سپری کردن چهار سال زمان برای انتقال ساختمان پلیس‌راه بناب که مورد درخواست تمام مسئولان شهرستان است، زمانی طولانی است که نباید تا این حد طول می‌کشید.

باقری بنابی تأکید کرد: انتظار داریم در این جلسه سعی شود که امروز آخرین جلسه مربوط به انتقال ساختمان پلیس‌راه بناب باشد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: عدم انتقال به موقع ساختمان پلیس‌راه بناب به خارج از شهر باعث شده که تردد خودروها به شهرک صنعتی بناب با مشکلات زیادی مواجه شود و باعث شده صدای اعتراض رانندگان نیز بلند شود.