امروز : یکشنبه ۲۷ اسف ۱۳۹۶

ضرورت حفظ وحدت شهرستان

کد خبر : 2311
تعداد بازدید : 545 نمایش
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ,۱۳۹۶

بسم الله الرحمن الرحیم

هر چه قدر به زمان برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا نزدیکتر میشویم بحث انتخابات جزء مباحث داغ محافل در شهرها و روستاهای کشور میشود که این هم حاکی از دغدغه مردم عزیزمان نسبت به جایگاهی است که به نمایندگانشان میدهند.
در زمان انتخابات،هر منطقه ای فضای انتخاباتی خاص خود را دارد،بنده با توجه به علاقه ای که به شهر خود دارم و از روزی که پا به جامعه گذاشته ام در کنار ابوی بزرگوارم در حد توان مشغول خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار شهرستان بناب بودم و در حال حاضر نسبت به عمران و آبادانی و ارتقاء جایگاه شهرستان بناب در کشور دغدغه دارم،برخی مطالب را خدمتتان تقدیم میکنم:

۱.مهمتریت هدف بنده در انتخابات پیشرو حفظ وحدت و انسجام مناطق و محلات مختلف شهرستان بناب میباشد و از همه نامزدهای انتخابات شورا درخواست دارم که بخاطر قدرت ظاهری و چند روزی تکیه زدن بر صندلی شورا،وحدت و انسجام شهر را به خطر نیندازند.

۲.وحدت نیروهای وفادار نسبت به عمران و آبادانی شهرستان در این انتخابات ضروری و لازم است؛ با نهایت تاسف آنچه در انتخابات جمعه سیاه اسفندماه سال گذشته در شهرستان بناب رخ داد مهندسی شوم انتخابات و اغفال برخی نخبگان شهر بود که موجب تفرقه افکنی بین نیروهای وفادار شهرستان بناب شد،امیدوارم نیروهای متعهد و تاثیرگذار در شهرستان با هوش و ذکاوت خود توطئه برخی افراد و جریانها را خنثی کنند.

۳. خداوند قادر و متعال را شاکر و سپاسگزاریم که در سال گذشته برخی مسئوولین کشوری به مقوله شوم خرید و فروش آراء در برخی شهرها اذعان و اقرار کردند.
با توجه به آنچه در فضای مجازی و واقعیات جامعه میگذرد این نکته فهمیده میشود که عمده دغدغه مردم عزیزمان برگزاری انتخابات سالم و دور از هر گونه خرید و فروش حیثیت و آراء میباشد،در این راستا امیدواریم همه دستگاه های نظارتی خصوصا دستگاه قضاء برای پیشگیری از وقوع جرائم ملی که از اعظم جرائم است تمهیدات لازم را داشته باشند.
نهم فروردین سال هزاروسیصدونودوپنج خورشیدی
telegram.me/reza_bonabi

برچسب ها :