امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی خبر داد نامه امروز نمایندگان شمال‌غرب کشور به رئیس‌جمهور

کد خبر : 485
تعداد بازدید : 527 نمایش
تاریخ انتشار : ۵ مرداد ,۱۳۹۳
نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی خبر داد

نامه امروز نمایندگان شمال‌غرب کشور به رئیس‌جمهور

نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: نمایندگان شمال غرب کشور امروز نامه‌ای را خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی تهیه و از آنها خواسته‌اند تا ضمن برآورد سریع خسارات وارده، نسبت به جبران و پرداخت خسارت کشاورزان اقدام کنند.

حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به ورود موج سرما در ابتدای سال به کشور به ویژه مناطق شمال‌غرب کشور اظهار کرد: این سرما خسارت زیان‌باری را متوجه کشاورزان و باغداران زحمتکش منطقه کرد که تنها در سطح شهرستان بناب افزون بر ۱۸۰ میلیارد تومان به کشاورزان و باغداران منطقه خسارت وارد کرده است.

نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی افزود: نمایندگان شمال غرب کشور امروز نامه‌ای را خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی تهیه و از آنها خواسته‌اند تا ضمن برآورد سریع خسارات وارده، نسبت به جبران و پرداخت خسارت کشاورزان اقدام کنند.

باقری بنابی اذعان کرد: همچنین مجمع نمایندگان شمال‌غرب کشور در این نامه از رئیس جمهور درخواست کرده‌اند طبق توجه ویژه‌ای که اواخر سال گذشته به کشاورزان خسارت دیده شمال غرب کشور شده، از محل اعتبارات بحران و حوادث غیرمترقبه این خسارت سریعاً جبران شود تا باغداران و کشاورزان زحمتکش بتوانند مجدداً به فعالیت کشاورزی خود ادامه دهند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خسارت وارده به کشاورزان و باغداران بنابی را هنگفت برشمرد و گفت: متأسفانه سال گذشته نیز بر اثر سرمازدگی خسارت هنگفتی به کشاورزان و باغداران بنابی وارد شده بود که امیدواریم دولت نسبت به پرداخت خسارت این عزیزان زحمتکش اهتمام کنند.