امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

پروژه معلم بناب به عنوان مطالبه بنابی‌ها شده است

کد خبر : 1937
تعداد بازدید : 513 نمایش
تاریخ انتشار : ۲۸ شهریور ,۱۳۹۴

 

در جریان بازدید معاونت راهداری و هماهنگی امور استان‌‌های وزارت راه و شهرسازی از مراحل اجرایی پروژه پل روگذر میدان معلم شهرستان بناب با بیان اینکه تأخیر در اجرای این پروژه مردم و مسئولان شهرستان را کلافه کرده است؛ اظهار داشت: مسئولان وزارت راه و شهرسازی باید برای تکمیل این پروژه بیش از پیش اهتمام کنند.

پروژه معلم بناب به عنوان مطالبه بنابی‌ها شده است

نماینده مردم بناب و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه این بازدید تکمیل پروژه روگذر میدان معلم بناب را جزو مطالبات چندین ساله اهالی این شهرستان دانست و اظهار امیدواری کرد با تخصیص به موقع اعتبارات شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی سپس با اشاره به تعطیلی این پروژه طی چهار ماه گذشته به دلیل عدم تخصیص اعتبار اذعان کرد: با گشایشی که از سوی مسئولان وزارت راه و شهرسازی صورت گرفته است، امیدواریم به زودی شاهد فعالیت مجدد این پروژه و در نهایت تکمیل آن باشیم.

IMG_0386

بدهی ۴۵ میلیارد ریال به پیمانکار پروژه

معاون راهداری و هماهنگی امور استان‌های وزیر راه و شهرسازی نیز پس از بازدید از آخرین مراحل اجرای این پروژه خاطرنشان کرد: تأخیر در تکمیل و بهره‌برداری از پل روگذر میدان معلم بناب تا جایی پیش رفته است که مسئولان شهرستان اعم از فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به سرانجام رسیدن این پروژه را یکی از دغدغه‌های مهم خود تلقی می‌کنند!

عبدالهاشم حسن‌نیا با اشاره به مطالبات ۴۵ میلیارد ریالی پیمانکار پروژه افزود: تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه جزو برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی است.

این مقام وزارتی تصریح کرد: در جلسه هفته آینده گزارشی به وزیر راه و شهرسازی پیرامون آخرین وضعیت اجرایی این پروژه ارائه خواهم داد و امیدوارم نسبت به تخصیص و گشایش اعتبار برای اجرای این پروژه و فعال کردن آن اقدام لازم به عمل آید.