امروز : دوشنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۶

۱۰۰ میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های ورزش بناب هزینه می شود

کد خبر : 1714
تعداد بازدید : 732 نمایش
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ,۱۳۹۴

 نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ۱۰۰ میلیارد ریال برای توسعه و تقویت زیرساخت های ورزش این شهرستان هزینه می شود.

حجت الاسلام محمد باقری بنابی روز دوشنبه طی بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از پروژه های در حال ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری، سالن ورزشهای باستانی و ورزشگاه روستای روشت بزرگ شهرستان بناب، افزود: این میزان اعتبار در سال گذشته ۲۵ میلیارد ریال بود که امسال صورت چشمگیر و کم سابقه ای افزایش یافته است.

وی با ابراز خرسندی از اینکه در زمینه توسعه زیرساخت های ورزشی بناب کارهای خوبی انجام شده است، گفت: امسال سال افتتاح های ورزشی در شهرستان بناب خواهد بود.

حجت الاسلام باقری بنابی با انتقاد از روش فعلی تجلیل از جوانان برتر شهرستان بناب گفت: از سال آینده باید روش دیگری برای این آیین اجرا شود و فقط در مراسم سخنرانی چند نفر مسئول خلاصه نشود بلکه ساعت ها وقت برای این برنامه اختصاص پیدا کند تا جوانان برتر دغدغه ها و خواسته های خود را برای مسئولان مطرح کنند.

وی از داشتن اهداف و همت بلند، امیدواری به آینده روشن و تکیه بر خانواده اصیل و سالم را از ویژگی های جوان موفق نام برد و گفت: هرچند این روزها برخی افراد و جریان ها به دنبال جدایی مقوله جوانان از مجموعه وزارت ورزش و جوانان هستند، اما باید قبول کنیم ورزش همواره با جوانان عجین شده است.

IMG_9303 IMG_9300 IMG_9296 IMG_9295